SPONZORI


ministarstvo

 
split_m

 

 

 


upanija

 

 turisticka-zajednica-grada-splita-logo

 

 

 

mid

 

 

 

 

Logo_group_300_1_web

Predsjednik Josipović primio predstavnike Udruge

predsjednikcut
Za vrijeme svog nedavnog boravka u Splitu, predsjednik Republike Hrvatske dr.sc. Ivo Josipović primio je osnivače Udruge MAG, Ivana Huta i Josipa Dragnića, u kratak posjet tijekom kojeg su ga oni upoznali sa djelovanjem Udruge te mu predali poziv za pokroviteljstvom nad MAGfestivalom 2011. godine zajedno sa potpisima svih MAGovaca.

Predsjednik je podržao rad Udruge te obećao pokroviteljstvo. Prilikom posjeta dogovoreno je i ostvarivanje koncertno-humanitarnog projekta tijekom proljeća 2011. godine u Splitu u vidu sudjelovanje članova Udruge u ciklusu koncerata "Koncerti sa Predsjednikom". 

 

 
NAJAVE

7. MAGfestival

od 27.8. do 4.9. 2016.