SPONZORI


ministarstvo

 
split_m

 

 

 


upanija

 

 turisticka-zajednica-grada-splita-logo

 

 

 

mid

 

 

 

 

Logo_group_300_1_web

Nastavak MAGsezone

Plakat_za_Marija-Lucija_A3

U četvrtak 2.12. nastavljena je MAGsezona. U Pinakoteci samostana Gospa od Zdravlja solistički recital je održala flautistica Marija Bašić Markotić uz klavirsku pratnju Lucije lučić Lavčević. I ovaj koncert je privukao veliki broj sušatelja koji su do posljednje sjedalice ispunili koncertni prostor. Posebnost ovog koncerta je bilo to što su se na programu našla djela isključivo francuskih skladatelja.

PROGRAM

Jules Massenet
Thais Meditation

 
Charles-Marie Widor
Suite, op. 34, No. 1
Moderato
Scherzo
Romance
Final

Gabriel Fauré
Fantaisie, op. 79

Eugène Bozza
Image, op. 38 za flautu solo

Henri Dutilleux
Sonatine

 
NAJAVE

7. MAGfestival

od 27.8. do 4.9. 2016.